• Haberler

  Avrupa'nın lider laboratuvar zinciri Synevo Tıbbi Laboratuvarları, çözüm ortağımız olup; hastalarımızın biyokimyasal ve epigenetik testlerinin yapılabileceği güvenilir bir laboratuvardır.

  Evinizde ve iş yerinizde laboratuvar hizmeti sunması, hastalarımız için büyük bir konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Bu hizmeti ulaşım sorunu olanlar, evden çıkamayanlar, yoğun iş temposundan vakit bulamayanlar, trafik yüzünden vakit kaybetmek istemeyenler için son derece önemlidir..

  Detaylı İncele

  Çözüm ortağımız Holistik Tıp Akademisi, bilgiye kolay ulaşımı sağlamak amacıyla kurulmuş online eğitim platformudur.

  Enstitü olarak ONLİNE sertifika eğitimlerimizi ve webinar seminerlerimizi Holistik Tıp Akademisi online eğitim platformu üzerinden gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

  Detaylı İncele

  Çözüm ortağımız, Sağlık Mensupları Kooperatifi, güvenilir bir besin takviyesi markası oluşturdu ve üretime başladı..

  Enstitü başkanımız Dr. Asuman Kaplan Algın’ın da kurucusu olduğu Sağlık Mensupları Kooperatifi kendi markasında gıda takviyesi ve bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. 

  Detaylı İncele

  Merkezi ABD’de bulunan Walsh Enstitüsü, İntegratif Tıp Enstitüsü,’nün çözüm ortağıdır. Walsh Enstitüsü; Epigenetik ve Biyokimyasal testlere dayalı olarak, mental hastalıkların ilaçsız tedavi protokolleri geliştiren saygın bir kurumdur.

  Kâr amacı gütmeyen Walsh Araştırma Enstitüsü, zihinsel bozuklukların biyokimyasını çözmeye ve klinik tedavilerin geliştirilmesine adanmış bir organizasyondur.

  Detaylı İncele

  İntegratif Tıp Enstitüsü yayınlarından olan BEYNİNİ İYİLEŞTİR kitabını www.gaps-shop.com sitesinden satın alabilirsiniz.

  William J. Walsh'un bu kitabı, zihinsel hastalıklarla teşhis edilen milyonlarca insana yardım eden bilimsel temelli mikrobesin terapi sistemi sunmaktadır.

  Detaylı İncele

  11.GAPS™ Practiitoner Sertifika (CGP) Eğitimi, 2 Ekim-30 Aralık 2020 tarihleri arasında, Online olarak gerçekleşecektir.

  Tıp Doktorları ve Diyetisyenlerin katıldığı bu eğitimde; katılımcıların, bağırsak kaynaklı Psikoloji ve Fizyoloji Sendromlu kronik hastalıklara danışmanlık yapabilecek bilgi ve donanıma sahip olması amaçlanır. 

  Detaylı İncele

  İntegratif Tıp Enstitü başkanı Dr.Asuman Kalplan Algın, William Walsh’un Türkiye Temsilcisidir ve Enstitü bünyesinde hasta kabul etmeye başlamıştır.

  İntegratif Tıp Enstitüsü başkanı Dr.Asuman Kaplan Algın, Epigenetik ve Biyokimyasal analizlere dayalı mikrobesin tedavil protokolleri doğrultusunda hizmet vermek amacıyla hasta kabul etmeye başlamıştır.

  Detaylı İncele

  Walsh Araştırma Enstitüsü tarafından verilecek olan Medical Practitioner Sertifika Eğitimleri Online olarak açılacaktır.

  Tarihi henüz netleştirilmemiş olan eğitim, tıp doktorlarına yöneliktir. Davranış bozuklukları, depresyon, ADD / DEHB,  otizm, şizofreni, anksiyete, bipolar bozukluk ve nörodejeneratif hastalıkların; besin temelli, ilaçsız tedavi uygulamalarını ve protokollerini sunar. 

  Detaylı İncele
 • Çözüm Ortaklarımız

  WALSH RESEARCH INSTITUTE

  DHA Laboratory

  Holistik Tıp Akademisi

 • Sağlık Mensupları Kooperatifi

  Synevo Laboratuvarı

  Gaps Türkiye

Bizi Takip Edin

X