13.GAPS™ Practiitoner Sertifika (CGP) Eğitimi, 19 Mart-13 Haziran 2022 tarihleri arasında, Online olarak başlayacak.

13.GAPS™ Practiitoner Sertifika (CGP) Eğitimi, 19 Mart-13 Haziran 2022 tarihleri arasında, Online olarak gerçekleşecektir.

Tıp Doktorları ve Diyetisyenlerin katıldığı bu eğitimde; katılımcıların, bağırsak kaynaklı Psikoloji ve Fizyoloji Sendromlu kronik hastalıklara danışmanlık yapabilecek bilgi ve donanıma sahip olması amaçlanır.

Tıp Doktorları ve Diyetisyenlerin katıldığı bu eğitimde; katılımcıların, bağırsak kaynaklı Psikoloji ve Fizyoloji Sendromlu kronik hastalıklara danışmanlık yapabilecek bilgi ve donanıma sahip olması amaçlanır. GAPS Tedavi Protokolünün yaratıcısı, Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride’ın; 22 yıllık deneyimi ve bilgi birikiminin aktarıldığı bir programdır.

Bağırsak mikrobiyatasının bozulması ve sızdıran bağırsak sendromunun kaynaklık ettiği toksisite, kan yoluyla beyne ve diğer organlara giderek çeşitli hastalıklara sebep olur. Psikoloji ve Fizyoloji Sendromları altında topladığımız bu hastalıklar; GAPS Beslenme protokolü sonucunda bağırsak mıkrobiyatasının yeniden yapılanması ve bağırsak duvarının geçirmezliği sağlanması sonucunda tedavi edilir.

GAPS Tedavi Protokolü ile bağırsaklar vücudu zehirleyen toksisite kaynağı olmak yerine, başta sindirim ve emilim başta olmak üzere; vitamin, transmitter, enzim üretme ve bağışiıklık fonksiyonlarını yerine getirebilecek düzeyde iyileşir ve aşağıda adı geçen hastalıklar da ortadan kalkar. Katılımcılar GAPS Protokolü ile aşağıdaki hastalıkların tedavisine yardımcı olacaklardır. Katılmak isteyenler; www.gaps-turkiye.org adresinden başvuruda bulunabilirler.

Özet
:
Resim
X