Avrupa'nın lider laboratuvar zinciri Synevo Tıbbi Laboratuvarları, çözüm ortağımız olup; hastalarımızın biyokimyasal ve epigenetik testlerinin yapılabileceği güvenilir bir laboratuvardır.

Avrupa'nın lider laboratuvar zinciri Synevo Tıbbi Laboratuvarları, çözüm ortağımız olup; hastalarımızın biyokimyasal ve epigenetik testlerinin yapılabileceği  güvenilir bir laboratuvardır.

Özellikle, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerde yaşayanlar için, ciddi  ulaşım sorunu yaşayanlar, evden çıkamayan hastalarımız, veya  yoğun iş temposundan vakit bulamayanlar, trafik yüzünden vakit kaybetmek istemeyenler için sunulmuş olan, ev ve iş yerinden örnek alımı (kan, idrar, vb) hizmetleriyle ciddi bir farklılık getirmiştir. Hastanede sıra beklemeden, yolda vakit harcamadan, işinizden izin almanıza gerek kalmadan tüm laboratuvar tetkiklerinizi sorunsuzca ve kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır.

Üstelik de numune verme öncesindeki uzun süreli açılığınız sonrasında, örneğinizi verir vermez iş yerinizde ya da evinizde olmanın avantajıyla hemen kahvaltınızı yapabilir veya çayınızı yudumlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Synevo Tıbbi Laboratuvarları, aynı zamanda merkezi ABD'de olan cöxüm ortağımız DHA laboratuvarlarına gitmesi gereken kan ve idrar örneklerini gönderme konusunda hastalarımız ve enstitümüze yardımcı olmaktadır..  

Özet
:
Evinizde ve iş yerinizde laboratuvar hizmeti sunması, hastalarımız için büyük bir konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Bu hizmeti ulaşım sorunu olanlar, evden çıkamayanlar, yoğun iş temposundan vakit bulamayanlar, trafik yüzünden vakit kaybetmek istemeyenler için son derece önemlidir..

Bizi Takip Edin

X