İntegratif Tıp Enstitüsü yayınlarından olan BEYNİNİ İYİLEŞTİR kitabını www.gaps-shop.com sitesinden satın alabilirsiniz.

İntegratif Tıp Enstitüsü yayınlarından olan BEYNİNİ İYİLEŞTİR kitabını www.gaps

William J. Walsh'un bu kitabı, zihinsel hastalıklarla teşhis edilen milyonlarca insana yardım eden bilimsel temelli mikrobesin terapi sistemi sunmaktadır

İntegratif Tıp Enstitüsü yayınlarından olan BEYNİNİ İYİLEŞTİR kitabını www.gaps-shop.com sitesinden satın alabilirsiniz.

William J. Walsh'un bu kitabı, zihinsel hastalıklarla teşhis edilen milyonlarca insana yardım eden bilimsel temelli mikrobesin terapi sistemi sunmaktadır. Yazarın kan, idrar ve dokularda milyonlarca hastanın kimyasal faktörlerini içeren veri tabanı, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu(ADHD), otizm, davranış bozuklukları, depresyon, şizofreni ve Alzheimer ile teşhis edilen hastaların beynin yapısını değiştiren kimyasal mikrobesin eksikliklerini saptamaktadır. William J. Walsh’un 30.000’den fazla zihinsel bozukluğu olan hastadan elde ettiği 3.000.000’dan fazla biyokimyasal sonuçlardan oluşan benzersiz bir veri tabanına dayalı tedavilerini kapsamaktadır.

Kitapta, zihinsel problemler; epigenetik, biyokimyasal analizler ve klinik verilere dayalı olarak bütünsel bir bakış ile ve her biri için genellenmiş bir tanı şemsiyesi altında değil, bu tanının kendi içindeki alt türleri olarak yer almaktadır. Tedaviler ise aynı tanının altındaki bu alt türler için birbirinden farklı ve hatta bazen tam tersi şeklindeki tedavilerini içeren vaka örnekleri ile ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Kitapta sunulan tedavi seçenekleri; depresyon tanısı almış 2.800, şizofreni teşhisi koyulmuş 3.600, DEHB olan 5600 hastanın yanında; 15 binden fazla davranışsal bozukluk, dikkat eksikliği/hiperaktivite bozukluğu ve otizm hastasından alınan binlerce klinik ve biyokimyasal verilere dayanmaktadır. Ayrıca, bu eşsiz veri tabanındaki hastalar; bütünsel bir bakış ile kişisel özellikleri, medikal geçmişi, sindirim sistemleri, alerjileri ve ilaçlara verdikleri tepkilere göre de biyolojik tiplere ayrılmıştır.

Dr.Walsh bu kitabında, suça eğilimin ve suçluların dahi biyokimyasını ve tedavisini ortaya koyarak insanlığa büyük bir katkıda bulunmaktadır. Geleceğin suçlularının, küçük yaşlarda davranış bozukluğu gösteren çocukların, bu sorunlarının biyokimyalarından kaynaklandığını ve mikrobesinlerle nasıl tedavi edileceğini rapor etmiştir. Suça eğilimin biyokimyasını araştırmasının temeli, İllinois hapislerinde 18 yıl gönüllü olarak yaptığı çalışmalara dayanmaktadır.

"Etkileyici kariyeri boyunca Dr.Walsh, otizmden şizofreniye ve Alzheimer’a kadar uzanan hastalıklarla mücadele eden 30.000 hasta ile çalıştı. Onun kitabı beyni, ilaçlarla tedavi etmek yerine mikrobesinlerle tedavi etmeyi tercih edenler için gerekli bir araçtır!!!" Teri Arranga; Autism Science Digest Genel Yayın Yönetmeni

Özet
:
William J. Walsh'un bu kitabı, zihinsel hastalıklarla teşhis edilen milyonlarca insana yardım eden bilimsel temelli mikrobesin terapi sistemi sunmaktadır.

Bizi Takip Edin

X